پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
   
 
  • بیانیه سازمان پزشکی قانونی کشور در پی شهادت شهید فخری زاده

   بیانیه سازمان پزشکی قانونی کشور در پی شهادت شهید فخری زاده

   در پی شهادت دانشمند برجسته هسته ای کشورمان، شهید محسن فخری زاده، رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع، سازمان پزشکی قانونی کشور با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن این جنایت آشکار، شهادت این شهید والامقام را محضر مقام معظم رهبری و ملت بزرگ ایران تبریک و تسلیت گفت.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پزشکی قانونی کشور در این بیانیه آمده است:
   بار دیگر دستان پلید استکبار و تروریست های کوردل وابسته به آنان در اقدامی وحشیانه به خون یکی دیگر از دانشمندان هسته ای و مدیران انقلابی عرصه علمی و دفاعی کشور آغشته شد.
   این حادثه تروریستی نشان از دشمنی و خباثت بی پایان دشمنان این ملت و نظام و نیز عجز و ناتوانی آنان در برابر افتخارات و توانمندی های ملت بزرگ ایران در عرصه های گوناگون است.
   بدون شک شهادت دانشمندان علمی این مرز و بوم نه تنها در اراده راسخ پژوهشگران این عرصه کوچک ترین خللی ایجاد نمی کند بلکه با شهادت این دانشمند هسته ای بر تلاش و اراده شاگردان او افزوده خواهد شد و ملت ایران انتقام سختی از مسببین این اقدام تروریستی خواهند گرفت.
   سازمان پزشکی قانونی کشور ضمن محکوم کردن این جنایت آشکار، شهادت دکتر فخری زاده را به مقام معظم رهبری، خانواده محترم ایشان و ملت بزرگ ایران تسلیت می گوید.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
  • سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها