پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
   
 
  • بازدید دکتر مسجدی از پزشکی قانونی خوزستان

   بازدید دکتر مسجدی از پزشکی قانونی خوزستان

   صبح امروز شنبه 22 آذر ماه دکتر مسجدی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور و هیات همراه در سفر به استان خوزستان به صورت سرزده از اداره کل پزشکی قانونی استان بازدید کرد.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، در این سفر دکتر مسجدی از مرکز پزشکی قانونی استان بازدید و ضمن دیدار با همکاران این مراکز با مراجعین نیز دیدار و در خصوص روند پاسخدهی به درخواست هایشان پرس و جو کرد.

   دیدار با حجت الاسلام صادق مرادی رییس کل دادگستری استان و افتتاح مرکز پزشکی قانونی بندرامام (به شکل ویدئوکنفرانس) از جمله برنامه های رییس سازمان در اولین روز سفر به استان خوزستان بود.

   در این سفر دو روزه دکتر حسین شمسیانی مشاور عالی، دکتر رضا حاج منوچهری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی، دکتر امیدرضا کارگربیده مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات و دکتر حامد نائیجی مدیرکل روابط عمومی و امور بین ‌الملل در قالب تیم هایی به منظور بررسی وضعیت و نحوه خدمت رسانی به مراجعین از مراکز شهرستان های شوشتر، رامهرمز، ایذه، ماهشهر، بهبهان، آبادان، خرمشهر، اندیمشک و دزفول بازدید کرده و از برخی مشکلات و کاستی های این مراکز مطلع خواهند شد.
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
  • سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها