پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
   
 
  • حرکت در سیره و سلوک امام مهمترین پیام مکتب انقلاب است

   حرکت در سیره و سلوک امام مهمترین پیام مکتب انقلاب است

   رییس سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: مهمترین پیام مکتب امام، انقلاب و شهید سلیمانی حرکت در سیره و سلوک این بزرگواران است و بی گمان جانفشانی های امثال شهید سلیمانی کشور و انقلاب را در مسیر تعالی به پیش می برد.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان، دکتر عباس مسجدی در مراسمی که به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا و گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد، با تبریک این دو مناسبت افزود: انقلاب حضرت امام (ره) بر پایه و اساس دو اصل شریعت اسلامی و دین و مردمسالاری مبنی بر شریعت اسلامی بود و همین اصول انقلاب را به پیروزی رساند.
   وی تصریح کرد: حضرت امام (ره) انقلاب را به پیروزی رساند و به مردم هدیه کرد و امروز نیز این انقلاب به دست انسانی وارسته، رهبر معظم انقلاب سپرده شده و با وجود تمام خصومت ها و دشمنی ها، پرقدرت تر از همیشه به پیش می رود.


   رییس سازمان پزشکی قانونی کشور همچنین با اشاره به باورهای معمار بزرگ انقلاب در مسیر پیروزی انقلاب، اظهار داشت: باور امام (ره) به خدا، مردم و نیز خودباوری، زمینه ساز پیروزی انقلاب و لبیک مردم به ایشان بود. آنچنان که شاهد بودیم مردم بزرگوار ایران در پی همین لبیک، جوانان خود را تقدیم انقلاب و کشور کردند و به جبهه های جنگ فرستادند.


   دکتر مسجدی با بیان اینکه کسی که به خدا و مردم اعتقاد داشته باشد حتما به خودباوری هم رسیده است، اظهار داشت: در مکتب تشیع و اسلام افرادی تربیت می شوند که مانند شهید سلیمانی جان خود را فدای کشور و مردم می کنند و بسیارند افرادی مانند شهید سلیمانی که گمنام به مردم خدمت می کنند.


   وی در پایان اظهار امیدواری کرد: با حرکت در مسیر مکتب امام و سربازی در رکاب مقام معظم رهبری شاهد برافراشته تر شدن پرچم امیرالمومنین(ع) در ایران و جهان باشیم.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
  • سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها