پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
   
 
  • دکتر مسجدی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

   دکتر مسجدی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت

   دکتر عباس مسجدی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور در پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را به خدمتگزاران این عرصه تبریک گفت.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پزشکی قانونی کشور متن این پیام به شرح زیر است:

   دلاور مردان و شیر زنان نیروی انتظامی خادمان صبور و حافظان امنیت و آسایش مردم در سراسر کشور هستند. بی گمان استقرار نظم و امنیت در کشور که امروز شاهد آن هستیم حاصل ایثار، از خودگذشتگی و فداکاری نیروهای نظامی و انتظامی کشور است و تلاش‌های مخلصانه، مؤمنانه و بی‌دریغ فرزندان این مرز و بوم در نیروی انتظامی صفحات زرینی را در تاریخ نظام شکوهمند جمهوری اسلامی ایران رقم زده است.

   بدون شک آنچه زمینه ساز دستیابی به موفقیت و پیمودن مراحل رشد و تعالی و نیل به اهداف کشور و نظام می شود، برقراری آرامش و امنیت در جامعه است که در سایه تلاش های شبانه روزی نیروهای مختلف و از جمله زحمات بی وقفه عزیزان نیروی انتظامی محقق شده است.

   تلاش های نیروی انتظامی در بخش های گسترده و گوناگون از جمله تأمین امنیت در مرزها، کنترل آسیب های اجتماعی، مقابله با جرائم و بزهکاری ها، پایش و برخورد با جرایم سایبری و نیز کنترل تصادفات و حوادث رانندگی و... اتفاقات خوب و مبارکی را در جهت کنترل آسیب ها رقم زده است. همکاری این نیرو و سازمان پزشکی قانونی کشور نیز در عرصه های گوناگون کشف جرائم و کاهش تصادفات منشا برکات فراوانی بوده و در بحث تصادفات رانندگی، همکاری همه جانبه و مناسب پلیس راهور با پزشکی قانونی و دیگر نهادهای مسئول موجبات کاهش تلفات حوادث رانندگی نسبت به سال های پیش را فراهم آورده است.

   اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گران‌قدر و ایثارگران نیروی انتظامی، فرارسیدن هفته ناجا را به فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش این نیرو که در سراسر کشور از نقاط صفر مرزی تا مرکز در حال خدمت شبانه روزی هستند، تبریک می گویم از درگاه حضرت احدیت برای این مجاهدان، سلامت و سعادت مسئلت دارم.

   امید است در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همواره در دستیابی به اهداف عالیه نظام و در مسیر تأمین امنیت و آرامش کشور همواره موفق و پیروز باشید.

   دکتر عباس مسجدی آرانی

   رییس سازمان پزشکی قانونی کشور

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: