پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
   
 
  • سفر دکتر مسجدی و هیات همراه به استان خراسان رضوی

   سفر دکتر مسجدی و هیات همراه به استان خراسان رضوی

   دکتر عباس مسجدی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور و جمعی از معاونان و مدیران این سازمان به منظور بررسی نحوه خدمت رسانی و بازدید از مراکز پزشکی قانونی به استان خراسان رضوی سفر کردند.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، دیدار با استاندار خراسان رضوی و رییس کل دادگستری استان، بازدید از مراکز پزشکی قانونی مشهد و شهرستان‌های استان و همچنین دیدار با پرسنل و مراجعین سازمان از جمله برنامه‌های این سفر دو روزه به استان خراسان رضوی بوده است.
   در این سفر معاونان و مدیران سازمان به همراه مسئولین اداره کل پزشکی قانونی استان در قالب تیم‌هایی از مراکز پزشکی قانونی شهرستان های سبزوار، نیشابور، خواف، تایباد، تربت جام، نریمان، گناباد، کاشمر، تربت حیدریه، بردسکن، قوچان، چناران و درگز بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات، کاستی‌ها و نحوه ارائه خدمت به مردم در این مراکز قرار گرفتند.
   پس از این بازدیدها که روز گذشته ( سه شنبه ۲۵ آبان) انجام شد، امروز در جلسه ای، دکتر مسجدی در جریان گزارش تیم های بازدید کننده از مراکز شهرستانی قرار گرفت و ضمن بررسی مشکلات مطرح شده راهکارها و تصمیماتی برای رفع مشکلات اتخاذ شد.
   گفتنی است سفر رییس سازمان به استان خراسان رضوی صبح امروز چهار شنبه ۲۶ آبان انجام شد، اما تیم های بازدید کننده متشکل از دکتر حسین شمسیانی مشاور عالی رییس، دکتر رضا حاج منوچهری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی، دکترامیرحسین مهدوی معاون اموزشی و پژوهشی، دکتر امیدرضا کارگر مدیر کل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات، دکتر رمضان ورسه ای مدیر کل حفاظت، دکتر هادیزادگان مدیرکل فناوری اطلاعات و تحول اداری و دکتر بابک سلحشور مدیرکل کمیسیون های پزشکی سازمان از روز گذشته به منظور بررسی مشکلات مراکز پزشکی قانونی در استان خراسان رضوی حضور داشتند.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
  • سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها