پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
   
 
  • حرکت کشور در ساحل آرامش، از جانفشانی ایثارگران است

   حرکت کشور در ساحل آرامش، از جانفشانی ایثارگران است

   رییس سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: اگر امروز کشور ما در شرایط فراز و نشیب و با وجود تمام تهدیدهای خارجی در ساحل آرامش مسیر خود را دنبال می کند به دلیل جانفشانی و از خودگذشتگی ایثارگران عزیز است.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پزشکی کشور، دکتر عباس مسجدی صبح امروز یکشنبه ۱۵ اسفند ماه در مراسم تجلیل از ایثارگران که در حاشیه جلسه شورای مدیران و در مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی پزشکی قانونی استان تهران برگزار شد، با تبریک میلاد امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و امام سجاد (ع) افزود: شما جانبازان و ایثارگران گرانقدر با حضور خود در دوران دفاع مقدس درس عبرتی به دشمنان دادید تا آنجا که جرات نمی کنند به این کشور نگاه چپ داشته باشند.
   وی تصریح کرد: جانفشانی و از خودگذشتگی شما بزرگواران به دشمنان اجازه نمی دهد که به اهداف شومشان دست پیدا کنند و از این جهت از همه ایثارگران به ویژه ایثارگران شاغل در سازمان قدردانی می کنم.
   رییس سازمان پزشکی قانونی کشور، رزمندگان و ایثارگران در شرایط سخت سال های اول انقلاب و جنگ تحمیلی مردانه وارد میدان شدند و از کیان و ناموس کشور دفاع کردند و سلامتی خود را تقدیم مردم کردند.
   وی با اشاره به حضور ایثارگران در سازمان، گفت: خداوند متعال را شاکریم که افرادی مومن، متعهد و خادم به انقلاب و مردم در سازمان مشغول انجام وظیفه هستند و در شرایط فعلی هم با کار در این مجموعه به مردم ارائه خدمت می کنند.
   وی با اظهار امیدواری در خصوص توسعه اخلاق و منش دوران جنگ در بین همکاران سازمانی خاطرنشآن کرد: سازمان پزشکی قانونی برخلاف سایر دستگاه های خدمت رسان با ارائه خدمت به مردم در احقاق حقوق آنان نقش آفرینی می کند و هرچه کیفیت و توجه به کار در مجموعه ما بیشتر باشد، تحقق اهداف و پاسخگویی به مردم هم بهتر انجام می شود.
   دکتر مسجدی در پایان با تقدیر و تشکر از همه کارکنان و به ویژه جانبازان و ایثارگران شاغل در مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی پزشکی قانونی استان تهران که قطب علمی پزشکی قانونی است، درخواست کرد در پاسخدهی به مراجعین نهایت دقت، حوصله و تکریم را داشته باشند زیرا رفتار ناشایست با مردم به هیچ عنوان برازنده سازمان نیست.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: