پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
   
 
  • ساختمان شماره 2 پزشکی قانونی کرمان با حضور دادستان کشور و دکتر شجاعی افتتاح شد

   ساختمان شماره 2 پزشکی قانونی کرمان با حضور دادستان کشور و دکتر شجاعی افتتاح شد

   صبح امروز (پنجشنبه 16 اسفند 1397) ساختمان شماره 2 اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان، با حضور حجت الاسلام منتظری، دادستان کل کشور و دکتر احمد شجاعی، رییس سازمان پزشکی قانونی کشور، افتتاح شد.

   ساختمان شماره 2 اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان، شامل بخش های معاینات، تشریح و آزمایشگاه (سم شناسی، سرولوژی و آسیب شناسی است) که در 3500 متر مربع و با هزینه 125 میلیارد ریال، به پایان رسید.

   دکتر شجاعی در آئین افتتاح مجتمع قضایی شهید باهنر و ساختمان اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان که با حضور حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور برگزار شد اظهار داشت: احداث پروژه ساختمان اداره کل پزشکی قانونی استان کرمان کمتر از پنج سال طول کشید و حدود 13 میلیارد تومان برای ساخت این ساختمان هزینه شده است.

   وی با بیان اینکه این پروژه استانی بود که با پیگیری به پروژه ملی تبدیل شد و توانستیم اعتبار خوبی برای ساخت و تکمیل این پروژه بگیریم و ساختمان در این برهه از زمان به بهره‌برداری برسد عنوان کرد: در اجرای پروژه‌ها در کشور گیر اداری داریم.

   رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور با اشاره به اینکه هر پروژه‌ای که دست مسکن و شهرسازی قرار می‌گیرد با پنج برابر هزینه تمام می‌شود گفت: باید برای این مسئله یک چاره‌اندیشی شود چرا که طولانی شدن مدت ساخت به هزینه پروژه اضافه می‌کند و هزینه‌بر است./تسنیم


   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: