• انتصاب رییس جدید گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل سازمان و ابقا مدیرکل چهارمحال و بختیاری

   انتصاب رییس جدید گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل سازمان و ابقا مدیرکل چهارمحال و بختیاری

   طی احکامی جداگانه از سوی دکتر عباس مسجدی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور، رییس جدید گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل و دبیر کمیته بحران سازمان منصوب و مدیرکل پزشکی قانونی استان چهارمحال و بختیاری ابقا شد.

   طی احکامی جداگانه از سوی دکتر عباس مسجدی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور، رییس جدید گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل و دبیر کمیته بحران سازمان منصوب و مدیرکل پزشکی قانونی استان چهارمحال و بختیاری ابقا شد.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان پزشکی قانونی کشور، به موجب این احکام دکتر محمدرضا قدیرزاده به عنوان رییس جدید گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل و دبیر کمیته بحران سازمان منصوب شد و دکتر علی سامانپور نیز در سمت خود به عنوان مدیرکل پزشکی قانونی استان چهارمحال و بختیاری ابقا شد.

   در حکم دکتر قدیرزاده است:

   نظر به تعهد و تخصص جنابعالی؛ به موجب این ابلاغ به عنوان رییس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل و دبیر کمیته بحران سازمان منصوب می گردید.

   پیگیری برای ایجاد مدیریت یکپارچه و هماهنگ در امر مدیریت بحران در سازمان، برنامه ریزی منسجم و کارآمد در حوزه های پیشگیری، مقابله، بازسازی و بازتوانی در حوزه پدافند غیرعامل، اهتمام به همکاریهای داخل و خارج سازمانی و استفاده از ظرفیت های سازمان در امر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل و فعال نمودن زیرکارگروه تشخیص هویت جانباختگان در حوادث از اهم وظایفی است که انتظار دارد با توجه به نقش سازمان پزشکی قانونی کشور در مدیریت بحران، با برنامه ریزی مناسب نسبت به تحقق آن کوشش و تلاش نمایید.

   توفیق روزافزون شما را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی"مدظله العالی" در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم

   دکتر عباس مسجدی آرانی
   رییس سازمان پزشکی قانونی کشور

   در حکم دکتر سامانپور نیز آمده است:

   نظر به تخصص و تعهد جنابعالی به موجب این ابلاغ بعنوان مدیرکل پزشکی قانونی استان چهارمحال و بختیاری تعیین می‌گردید تا با رعایت جوانب شرعی و قانونی و بهره‌گیری از نظرات صاحب‌نظران و کارشناسان و ظرفیت‌های علمی، تخصصی و نیروی انسانی موجود در انجام وظایف محوله نهایت سعی و تلاش خود را مبذول نمایید.

   انتظار است تا با در نظر گرفتن ضوابط و مقررات قانونی، سیاستها و برنامه‌های بالادستی از قبیل برنامه چهارم توسعه قضایی، برنامه ششم توسعه کشور و برنامه تحول سازمان، اقدامات پیوست را در جهت ارتقاء کمی و کیفی خدمات در حوزه تحت مدیریت و واحدهای تابعه معمول فرمایید. امید است در سایه الطاف الهی و با استعانت از حضرت ولی عصر (عج) و نصب ‌العین قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

   دکتر عباس مسجدی
   رییس سازمان پزشکی قانونی کشور

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: