پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
   
 
  • مدیران پزشکی قانونی البرز و مرکزی ابقا شدند

   مدیران پزشکی قانونی البرز و مرکزی ابقا شدند

   طی احکامی جداگانه از سوی دکتر مسجدی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور، مدیران پزشکی قانونی استان های البرز و مرکزی ابقا شدند.

   طی احکامی جداگانه از سوی دکتر مسجدی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور، مدیران پزشکی قانونی استان های البرز و مرکزی ابقا شدند.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان پزشکی قانونی کشور به موجب این احکام دکتر حمید داودآبادی به عنوان مدیرکل پزشکی قانونی البرز و دکتر علی رضایی به عنوان مدیرکل پزشکی قانونی مرکزی منصوب شدند.

   در متن احکام انتصابی آمده است:
   نظر به تخصص و تعهد جنابعالی به موجب این ابلاغ در سمت مدیرکل پزشکی قانونی استان ... ابقاء می‌گردید تا با رعایت جوانب شرعی و قانونی و بهره‌گیری از نظرات صاحب‌نظران و کارشناسان و ظرفیت‌های علمی، تخصصی و نیروی انسانی موجود در انجام وظایف محوله نهایت سعی و تلاش خود را مبذول نمایید.
   انتظار است تا با در نظر گرفتن ضوابط و مقررات قانونی، سیاستها و برنامه‌های بالادستی از قبیل برنامه چهارم توسعه قضایی، برنامه ششم توسعه کشور و برنامه تحول سازمان، اقدامات پیوست را در جهت ارتقاء کمی و کیفی خدمات در حوزه تحت مدیریت و واحدهای تابعه معمول فرمایید. امید است در سایه الطاف الهی و با استعانت از حضرت ولی عصر (عج) و نصب ‌العین قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.
   دکتر مسجدی آرانی
   رییس سازمان پزشکی قانونی کشور


   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: