پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
   
 
  • جلسه تکریم و معارفه جمعی از معاونین و مدیران سازمان برگزار شد

   جلسه تکریم و معارفه جمعی از معاونین و مدیران سازمان برگزار شد

   صبح امروز یکشنبه 31 شهریور ماه، مراسم تودیع و معارفه معاونین و برخی مدیران سازمان با حضور دکتر مسجدی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور برگزار شد.

   صبح امروز یکشنبه 31 شهریور ماه، مراسم تودیع و معارفه معاونین و برخی مدیران سازمان با حضور دکتر مسجدی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور برگزار شد.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان پزشکی قانونی کشور، در این مراسم که در حاشیه جلسه شورای مدیران سازمان برگزار شد، دکتر رضا حاج منوچهری به عنوان معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی، دکتر مسعود قادی پاشا به معاونت پزشکی و آزمایشگاهی و دکتر امیرحسین مهدوی به عنوان معاون آموزشی و پژوهشی سازمان منصوب شدند.

   همچنین دکتر مهدی فروزش به عنوان مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران و مهدی نورایی به عنوان سرپرست اداره کل حقوقی سازمان منصوب شدند.

   بر اساس این گزارش در این جلسه دکتر مسجدی ضمن قدردانی از مدیران و معاونین سازمان در مسئولیت های قبلی و آرزوی موفقیت برای آنان در سمت های جدید، خواستار توجه به برنامه های کوتاه و بلند مدت ارائه شده از سوی معاونین برای پیشبرد برنامه ها و تحقق اهداف سازمان شد و گفت: تبیین چالش ها، مشکلات و معضلات کلان سازمان، تدوین اهداف کمی و قابل سنجش کلان و استانی و تدوین برنامه جامع سازمان و برش استانی آن از مهم ترین برنامه هایی است که هر سه معاونت باید در دستور کار قرار دهند.

   وی افزود: انتظارات مقام معظم رهبری از قوه قضاییه باید سرلوحه فعالیت ها در کارهای ما در سازمان قرار گیرد که از جمله آنها می توان به مردمی، انقلابی و ضد فساد بودن اشاره کرد.

   دکتر مسجدی استفاده از همه ظرفیت های سازمان، حفظ حریم و جایگاه سازمان و معرفی درست سازمان به عموم جامعه و نخبگان را از دیگر موضوعات مورد توجه عنوان کرد.

   رییس سازمان پزشکی قانونی کشور همچنین مسئولیت ها، اولویت بندی ها و اهداف هر یک از معاونت ها را به صورت جداگانه تشریح و تصریح کرد: با برنامه ریزی دقیق و استفاده از همه ظرفیت ها باید در جهت تحقق اهداف برای خدمت رسانی بهتر به مردم و تکریم هرچه بیشتر ارباب رجوع تلاش کرد و توجه داشت که همه ما در این سازمان اعضای یک خانواده هستیم و با حرکت در مسیر درست به موفقیت جمعی دست خواهیم یافت.

   در این جلسه همچنین هر یک از مدیران ضمن ارائه گزارشی کوتاه از اقدامات و فعالیت های خود در دوران تصدی مسئولیت پیشین، اظهار امیدواری کردند در جایگاه های جدید نیز بتوانند به بهترین شکل ارائه خدمت و در جهت تحقق اهداف سازمان تلاش کنند.
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: