پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 13۹۹، جهش تولید
   
 
  • اختصاص 25 میلیارد ریال به پزشکی قانونی هرمزگان در سفر رییس قوه

   اختصاص 25 میلیارد ریال به پزشکی قانونی هرمزگان در سفر رییس قوه

   در سفر اخیر حجت الاسلام رییسی رییس قوه قضاییه به استان هرمزگان،‌ مبلغ 2 میلیارد و 680 میلیون تومان به پزشکی قانونی آن استان اختصاص یافت.

   در سفر اخیر حجت الاسلام رییسی رییس قوه قضاییه به استان هرمزگان،‌ مبلغ 2 میلیارد و 680 میلیون تومان به پزشکی قانونی آن استان اختصاص یافت.
   در این سفر رییس قوه قضاییه با مشاهده عملکرد و اقدامات اداره کل پزشکی قانونی استان هرمزگان و ابراز رضایت از عملکرد و فعالیت های آن، ضمن اختصاص یک دستگاه خودروی سواری، مبلغ 2 میلیارد و 680 میلیون تومان نیز به منظور تجهیز آزمایشگاه مرکزی اداره کل پزشکی قانونی استان هرمزگان اختصاص داد.
   سازمان پزشکی قانونی کشور ضمن تقدیر از خدمات مدیرکل و کارکنان پزشکی قانونی استان هرمزگان به مردم شریف آن استان و عملکرد مناسب‌شان در انجام وظایف، ابراز امیدواری می کند با تخصیص این بودجه بخشی از مشکلات استان در ارائه خدمات هرچه بهتر به مراجعین محترم آن استان مرتفع شود.
   یادآور می شود دکتر مسجدی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور که در این سفر حجت‌الاسلام رییسی را همراهی می کرد، از ساختمان فعلی پزشکی قانونی هرمزگان، سالن تشریح بندرعباس و ساختمان در حال احداث مرکز استان بازدید کرد. دیدار صمیمانه با کارکنان، ‌شرکت در جلسه شورای اداری و شورای عالی قضایی استان از دیگر برنامه های دکتر مسجدی در این سفر بود.


   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
  • سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها