پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 13۹۹، جهش تولید
   
 
  • مراسم تکریم و معارفه مدیرکل کمیسیون های سازمان برگزار شد

   مراسم تکریم و معارفه مدیرکل کمیسیون های سازمان برگزار شد

   ​مراسم تکریم و معارفه مدیرکل امور کمیسیون های سازمان، صبح امروز یکشنبه 21 مهر ماه با حضور رییس، معاونین و جمعی از مدیران سازمان برگزار شد.

   مراسم تکریم و معارفه مدیرکل امور کمیسیون های سازمان، صبح امروز یکشنبه 21 مهر ماه با حضور رییس، معاونین و جمعی از مدیران سازمان برگزار شد.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، دکتر مسجدی در این مراسم به اشاره به جایگاه مهم کمیسیون های سازمان گفت: مجموعه کمیسیون ها به دلیل ارتباط با پرونده های مهم و کارشناسان خبره، پیشانی سازمان محسوب می شود؛ بنابراین از جایگاه و اهمیت ویژه ای برخوردار است.

   وی افزود: تسریع در رسیدگی به پرونده ها، ارتقای کیفیت کارشناسی ها و تقارب آرا در کمیسیون ها از نکات مهمی است که باید در دوره مدیریت جدید این مجموعه بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

   دکتر مسجدی همچنین با قدردانی از تلاش های دکتر سلطانی در دوره تصدی کمیسیون ها برای دکتر سلحشور سرپرست جدید این حوزه آرزوی موفقیت کرد و خواستار همکاری تمامی بخش های سازمان با کمیسیون در جهت تحقق این اهداف شد.

   در ادامه دکتر قادی پاشا معاون پزشکی و آزمایشگاهی سازمان نیز ضمن تقدیر از تلاش ها و خدمات دکتر سلطانی، خواستار توجه جدی به برنامه ها و سیاست های ابلاغ شده در حوزه کمیسیون ها در دوره مدیریت جدید شد و اظهار داشت: باید به نحوی برنامه ریزی شود که اهداف و سیاست های ابلاغی به نحوی شایسته محقق شود.

   وی خاطرنشان کرد: از آنجا که کمیسیون ها حوزه ای تخصصی و در معرض قضاوت بیرونی است باید با تلاش همه جانبه ضمن تکریم ارباب رجوع و ارتقای کیفیت، زمان پاسخدهی را نیز کاهش دهیم تا به حد استاندارد دست یابیم.

   در این جلسه همچنین دکتر سلطانی با تشکر از تمامی مدیران و کارکنان در دوره تصدی خود برای مدیریت جدید حوزه کمیسیون آرزوی موفقیت کرد. دکتر سلحشور سرپرست جدید نیز اظهار امیدواری کرد بتواند به نحو شایسته این مسئولیت انجام و عدالت محوری را در رسیدگی به پرونده ها هرچه بیشتر مدنظر قرار دهد.
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
  • سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها