پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 13۹۹، جهش تولید
   
 
  • دکتر مسجدی در سفر به اصفهان تأکید کرد: برخورد جدی با مفسدین یکی از اهداف مهم قوه قضائیه است

   دکتر مسجدی در سفر به اصفهان تأکید کرد: برخورد جدی با مفسدین یکی از اهداف مهم قوه قضائیه است

   دکتر عباس مسجدی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور در حاشیه سفر دو روزه رییس محترم قوه قضاییه به استان اصفهان، ضمن حضور در اداره کل پزشکی قانونی اصفهان، به عنوان نماینده رئیس قوه قضائیه در راس هیاتی از بخش های مختلف دستگاه قضایی در شهرستان سمیرم بازدید کرد.

   دکتر عباس مسجدی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور در حاشیه سفر دو روزه رییس محترم قوه قضاییه به استان اصفهان، ضمن حضور در اداره کل پزشکی قانونی اصفهان، به عنوان نماینده رئیس قوه قضائیه در راس هیاتی از بخش های مختلف دستگاه قضایی در شهرستان سمیرم بازدید کرد.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، دکتر مسجدی پس از حضور در شهرستان سمیرم و ادای احترام به شهدای این شهرستان، از ادارات ثبت اسناد و املاک، پزشکی قانونی و دادگستری شهرستان سمیرم بازدید و ضمن دیدار چهره به چهره با مراجعین دستگاه قضائی شهرستان، در جریان مشکلات آنان قرار گرفت.

   وی در جمع کارکنان دستگاه قضا در شهرستان سمیرم با اشاره به وظایف خطیر دستگاه قضا، توفیق خدمتگزاری به مردم را از الطاف بزرگ الهی به کارکنان این دستگاه عنوان کرد.

   دکتر مسجدی به رعایت کرامت انسانی در برخورد با مراجعین تاکید و عنوان کرد: برخورد همراه با کرامت در دستگاه قضائی از مطالبات جدی آیت اله رئیسی از واحد های قضائی است.

   معاون قوه قضائیه افزایش اعتماد عمومی به دستگاه قضا در نظر سنجی ها را از سرمایه های خطیر و از افتخارات کارکناناین قوه برشمرد و اظهار داشت: بر حسب نظر سنجی یکی از دستگاه های نظارتی که با جامعه آماری گسترده انجام گرفت، اعتماد مردم به قوه قضائیه در چند ماه گذشته رشد بالائی داشته است.

   رییس سازمان پزشکی قانونی کشور در قسمتی دیگر از سخنان خود، برخورد جدی با مفسدین را یکی از اهداف مهم قوه قضائیه دانست و گفت: دستگاه قضائی در برخورد با تخلفات و مفاسد با هیچ فرد یا ارگانی تعارف نداشته و به جدیت در احقاق حقوق بیت المال تلاش می کند.

   وی مشکل کمبود فضای فیزیکی و محدودیت فضا را از مشکلات عمده واحدهای قضائی عنوان نموده و قول مساعد داد تا در خصوص احداث قسمت الحاقی ساختمان دادگستری، ساختمان پزشکی قانونی و ساختمان زندان شهرستان پیگیری لازم را انجام دهد.

   همچنین در این جلسه نمایندگان قضات و کارکنان به بیان دیدگاه ها و مشکلات پرداخته و دکتر مسجدی پاسخگوی سوالات ایشان بود.

   گفتنی است در این سفر دو روزه رییس سازمان پزشکی قانونی کشور از محل احداث ساختمان زندان و زمین واگذار شده به پزشکی قانونی برای احداث ساختمان آن اداره بازدید و در جلسه شورای اداری شهرستان سمیرم نیز حضور یافت.

   از دیگر برنامه های سفر رییس سازمان به استان اصفهان می توان به بازدید از بخش های مختلف اداره کل پزشکی قانونی استان، گفت و گو با کارکنان، دیدار و گفتگوی مستقیم با مراجعین پزشکی قانونی اشاره کرد.
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
  • سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها