پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 13۹۹، جهش تولید
   
 
  • دستگاه قضایی باید به دنبال خدمت خالصانه به مردم باشد

   دستگاه قضایی باید به دنبال خدمت خالصانه به مردم باشد

   رییس سازمان پزشکی قانونی کشور که در جریان سفر رییس قوه قضاییه به استان یزد، در این استان حضور یافته بود، بر لزوم ارائه خدمات خالصانه دستگاه قضایی به مردم و جلب رضایت ارباب رجوع تأکید کرد.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، دکتر عباس مسجدی در جریان سفر رییس قوه قضاییه به استان یزد که روز پنجشنبه 3 بهمن انجام شد، در جمع مسئولین دایره قضایی پلیس پیشگیری نیروی انتظامی و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی و پرسنل پزشکی قانونی اظهار داشت: باید با نگرش مثبت به مسائل نگریست و هیچ مشکلی وجود ندارد که در کشور ما لاینحل باقی بماند. وی شرایط موجود در مراکز پزشکی قانونی استان ها را نسبت به سال های گذشته خوب ارزیابی و خاطرنشان کرد: ما به عنوان دستگاه اجرایی باید به دنبال حل مشکلات مردم باشیم چرا که خدمت خالصانه به مردم و جلب رضایت مراجعین بهترین راه مبارزه با استکبار جهانی و دشمنان نظام است.

   رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور در بخشی از سخنان خود با اشاره به فرهنگ مردم یزد افزود: مهربانی جزئی از فرهنگ مردم یزد است و مردم این استان با داشتن روحیه ای آرام و مهربان، در حل مشکلات قدم های محکمی برداشته و جزء بهترین ها در کشور هستند.

   در این مراسم دکتر آیتی مدیرکل پزشکی قانونی استان یزد نیز ضمن خیرمقدم به رئیس سازمان و حاضرین، از فرماندهان نیروی انتظامی به جهت همکاری در ارتباط سامانه مکاتبات قوه و سازمان پزشکی قانونی با کلانتری ها و ارسال الکترونیک گواهی های سازمان و همچنین از مسئولین بیمارستان ها در راه اندازی سیستم "سپاد" که امکان دسترسی به فایل الکترونیک مدارک بیمارستانی مراجعین را فراهم ساخته و موجب تسهیل رسیدگی به پرونده ها و کاهش دغدغه و زحمت مراجعین و در عین حال به حداقل رسیدن احتمال جعل در مدارک و گواهی ها را فراهم می سازد قدردانی و گزارشی از عملکرد یک ساله آن اداره کل ارائه کرد.

   تجدید میثاق با شهدای استان، بازدید از پروژه سالن تشریح و آزمایشگاه مرکز استان و آگاهی از مراحل پیشرفت پروژه، بازدید از بخش های مختلف اداره کل و دیدار با کارکنان اداره کل پزشکی قانونی استان یزد از جمله برنامه های دکتر مسجدی در این سفر بود.

   از دیگر برنامه های سفر رییس سازمان به استان یزد، می توان به اهداء لوح تقدیر به فرماندهان نیروی انتظامی و مسئولین بیمارستان ها، افتتاح بخش پاتولوژی آزمایشگاه استان، ملاقات و گفت و گو با مراجعین پزشکی قانونی، بازدید از پروژه توسعه بخش معاینات اداره کل، شرکت در جلسه ملاقات قضات با رئیس قوه قضائیه و همچنین شرکت در جلسه شورای اداری و قضایی استان اشاره کرد.
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
  • سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها