پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 13۹۹، جهش تولید
   
 
  • افتتاح ۱۵ پروژه پزشکی قانونی در دهه فجر

   افتتاح ۱۵ پروژه پزشکی قانونی در دهه فجر

   رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور از افتتاح ۱۵ پروژه ملی و استانی در سراسر کشور در ایام دهه مبارک فجر خبر داد.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، دکتر عباس مسجدی افزود: با اقدامات جهادی همکاران سازمان پزشکی قانونی کشور در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم پروژه هایی در ایام دهه فجر در کشور افتتاح می شود که به واسطه آن دسترسی مردم به خدمات پزشکی قانونی تسهیل خواهد شد.

   وی با اشاره به پروژه های افتتاحی اظهار داشت: در این ایام مرکز آزمایشگاهی و تشریح پزشکی قانونی آذربایجان غربی در شهر ارومیه با زیربنای سه هزار متر مربع به بهره برداری خواهد رسید.

   دکتر مسجدی افزود: از پروژه های دیگر می توان به پروژه ملی آزمایشگاه، تشریح و معاینات استان کهگیلویه و بویراحمد در شهر یاسوج و افتتاح مراکز معاینات و تشریح شهرستان های زرند و رفسنجان در استان کرمان اشاره کرد.

   افتتاح مرکز معاینات اردستان در استان اصفهان، مراکز معاینات و تشریح شهرستان های بابل و نور در استان مازندران، مرکز پزشکی قانونی اسفراین در استان خراسان شمالی، مرکز پزشکی قانونی شهرستان نهاوند در استان همدان و مراکز اسلام آباد غرب و پاوه در استان کرمانشاه از دیگر پروژه های افتتاحی در ایام دهه فجر است.

   به گفته وی دو پروژه ساختمان جدید کمیسیون پزشکی قانونی استان تهران و کمیسیون ستاد نیز در ایام دهه مبارک فجر افتتاح می شود.

   رییس سازمان پزشکی قانونی کشور همچنین به پروژه پزشکی قانونی در شهرستان های میناب و بندرعباس استان هرمزگان اشاره و تصریح کرد: این دو پروژه نیز در برنامه های افتتاح قرار دارد اما به دلیل تراکم برنامه های دهه فجر در آینده ای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
  • سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها