پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 13۹۹، جهش تولید
   
 
  • ساختمان خیرساز پزشکی قانونی شهرستان پاوه افتتاح شد

   ساختمان خیرساز پزشکی قانونی شهرستان پاوه افتتاح شد

   همزمان با گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر ساختمان خیرساز اداره پزشکی قانونی شهرستان پاوه صبح امروز دوشنبه 14 بهمن ماه با حضور دکتر حسین شمسیانی مشاور عالی سازمان، دکتر سلیم خانی مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه و جمعی از مسئولین استانی و شهرستان پاوه افتتاح شد.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، در این مراسم دکتر شمسیانی ضمن تأکید بر تلاش های صورت گرفته در راستای راه اندازی اداره پزشکی قانونی پاوه و کمک به دسترسی بهتر مردم این شهرستان به خدمات پزشکی قانونی، از تلاش های مدیرکل پزشکی قانونی کرمانشاه و خانواده مرحوم دکتر مسعود سابقی (جراح خوشنام ارتوپدی استان کرمانشاه) که هزینه های ساخت این اداره را تقبل کردند، تقدیر کرد.

   در ادامه مراسم دکتر سلیم خانی مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه گفت: این ساختمان در دو طبقه مجزا شامل سالن تشریح و ساختمان معاینات بالینی در مساحت ۳۱۶ مترمربع احداث و توسط اداره کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه تجهیز شده است.

   وی افزود: زمین این ساختمان توسط هیأت امنای امور خیریه شهرستان پاوه اهدا و تمامی هزینه های ساخت آن را خانواده مرحوم دکتر مسعود سابقی (جراح خوشنام ارتوپدی استان کرمانشاه) پرداخت کرده اند که مراتب تشکر خود را از آنان به عمل می آورم.

   دکتر خانی با بیان اینکه ساخت و راه اندازی این مرکز در راستای تاکید رییس سازمان در خصوص حفظ کرامت و ارزش های انسانی در قوه قضائیه با تلاش همه جانبه همکاران و خیرین صورت گرفته است، اظهار داشت: با افتتاح سالن تشریح شهرستان پاوه دیگر نیازی به ارجاع اجساد این شهرستان به مرکز استان نیست، این امر موجب تسریع در انجام امور و همچنین عدم رفت و آمد به مرکز استان و به نوعی رفاه و عدالت اجتماعی و امنیت اقتصادی برای مردم منطقه خواهد بود.

   دکتر خانی همچنین از افتتاح ساختمان پزشکی قانونی شهرستان اسلام آباد غرب در روز سه شنبه پانزدهم بهمن خبر دادند.

   گفتنی است در پایان مراسم، لوح تقدیری با امضای رییس سازمان پزشکی قانونی کشور، توسط دکتر شمسیانی و به پاس زحمات و پیگیری های ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه شهرستان و خانواده مرحوم دکتر سابقی که کلیه هزینه های ساخت را به عهده داشتند، تقدیم شد.

   همچنین لوح تقدیری توسط دکتر خانی مدیرکل پزشکی قانونی استان به عوامل اجرایی ساخت این مرکز هدیه شد.

   لازم به ذکر است پس از افتتاح اداره پزشکی قانونی شهرستان پاوه، دکتر شمسیانی و دکتر خانی با حضور بر مزار مرحوم دکتر سابقی با قرلئت فاتحه به روح آن مرحوم ادای احترام کردند.
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
  • سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها