پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 13۹۹، جهش تولید
   
 
  • امضای تفاهم نامه همکاری بین پزشکی قانونی و پژوهشگاه قوه قضایی

   امضای تفاهم نامه همکاری بین پزشکی قانونی و پژوهشگاه قوه قضایی

   صبح امروز سه‌شنبه 15 بهمن ماه تفاهم نامه همکاری های مشترک بین سازمان پزشکی قانونی کشور و پژوهشگاه قوه قضاییه به امضا رسید.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، در این تفاهم نامه که به امضای دکتر عباس مسجدی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور و دکتر سید حجت الله علم الهدی رییس پژوهشگاه قوه قضاییه رسید، بر همکاری سازمان یافته و توسعه همکاری های علمی، پژوهشی و آموزشی با به کارگیری امکانات طرفین اعم از منابع مالی، امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی تأکید شده است.   اولویت بندی عناوین طرح های پژوهشی و فناوری مرتبط با نیازهای نظری و کاربردی، بهره‌گیری از اساتید، متخصصان و کارشناسان و پژوهشگران معرفی شده از سوی طرفین برای حضور در همایش ها و مراسم ها، استفاده از امکانات تخصصی، دیجیتالی و کتابخانه ای یکدیگر، همکاری در انتشار کتب و مقالات، همکاری در برگزاری همایش ها و نشست های علمی و تخصصی و ...از جمله موضوعات همکاری های به امضا رسیده در این تفاهم نامه همکاری است.
   این تفاهم نامه مشترک به مدت 5 سال از زمان امضا قابل اجرا خواهد بود و طرفین می توانند در صورت تمایل مدت زمان اجرای آن را تمدید کنند.


   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
  • سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها