پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 13۹۹، جهش تولید
   
 
  • ساختمان اداره پزشکی قانونی شهرستان نهاوند افتتاح شد

   ساختمان اداره پزشکی قانونی شهرستان نهاوند افتتاح شد

   صبح امروز شنبه 19 بهمن ماه ساختمان پزشکی قانونی شهرستان نهاوند با حضور دکتر مسعود قادی پاشا معاون پزشکی و آزمایشگاهی سازمان پزشکی قانونی کشور افتتاح شد.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، دکتر قادی پاشا در این مراسم با اشاره به پیشرفت های سازمان پزشکی قانونی کشور در حوزه های مختلف از جمله تشخیص هویت اجساد در حوادث جمعی گفت: پزشکی قانونی در تعیین هویت اجساد به پیشرفت های قابل توجهی دست یافته است و در این زمینه در سطح منطقه در رتبه اول قرار دارد.

   وی با اشاره به تعیین هویت قربانیان سقوط هواپیمای اوکراینی اظهار داشت: پزشکی قانونی در کمتر از یک هفته قربانیان این حادثه را شناسایی کرد که این سرعت عمل و صحت اقدامات پزشکی قانونی در تعیین هویت اجساد، موجب تعجب کشورهای دیگر شد.

   معاون پزشکی و آزمایشگاهی سازمان در ادامه با تأکید بر لزوم ایجاد عدالت در دسترسی مردم به خدمات پزشکی قانونی و بهبود فضای فیزیکی مراکز برای تکریم ارباب رجوع تصریح کرد: اداره پزشکی قانونی شهرستان نهاوند که ساخت آن از سال 1394 شروع شده بود، به منظور دسترسی بهتر مردم این شهرستان به خدمات پزشکی قانونی افتتاح شده و امیدواریم با راه اندازی این ساختمان رضایت مردم از خدمات پزشکی قانونی بیش از پیش فراهم شود.

   گفتنی است اداره پزشکی قانونی شهرستان نهاوند از محل اعتبارات ملی در زمینی به مساحت 900 متر مربع و با زیربنای 300 متر مربع صبح امروز به بهره‌برداری رسید.
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
  • سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها