پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 13۹۹، جهش تولید
   
 
  • صبح امروز صورت گرفت؛ بازدید سرزده دکتر مسجدی از اداره کل پزشکی قانونی استان قم

   صبح امروز صورت گرفت؛ بازدید سرزده دکتر مسجدی از اداره کل پزشکی قانونی استان قم

   صبح امروز، چهارشنبه 7 خرداد، دکتر مسجدی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور و هیات همراه در سفر به استان قم به صورت سرزده از اداره کل پزشکی قانونی این استان بازدید و با پرسنل آن دیدار و گفت و گو کرد.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، در این سفر دکتر مسجدی از بخش های ستادی، آزمایشگاه و مراکز معاینات نزاع و تصادفات اداره کل پزشکی قانونی قم بازدید و با پرسنل بخش های مختلف اداره کل و نیز مراجعین این مراکز دیدار و گفت و گو کرد.

   رییس سازمان همچنین ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات کارکنان پزشکی قانونی استان قم، نسبت به بهبود هرچه بیشتر امور با بهره گیری از نظرات و پیشنهادات همکاران سازمان ابراز امیدواری کرد و این نظرات را برای پیشبرد بهتر امور و تحقق اهداف سازمانی مهم ارزیابی نمود.

   دفتر مطالعات فقهی سازمان، از دیگر مراکزی بود که دکتر مسجدی و هیئت همراه از آن بازدید کردند. رییس سازمان همچنین طی نشستی با حجت الاسلام فاطمی نیا رییس دفتر مطالعات فقهی، نحوه تعامل با دفاتر مراجع عظام و تدوین دستورالعمل های مورد نیاز در بحث تعیین خسارات و دیه های اعلامی را مورد بررسی قرار دادند.

   گفتنی است در این سفر دکتر حسین شمسیانی مشاور عالی سازمان و دکتر بابک سلحشور مدیر کل امور کمیسیون های سازمان دکتر مسجدی را همراهی کردند.
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
  • سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها