پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 13۹۹، جهش تولید
   
 
  • بازدید رییس سازمان پزشکی قانونی کشور از پزشکی قانونی استان ایلام

   بازدید رییس سازمان پزشکی قانونی کشور از پزشکی قانونی استان ایلام

   ​صبح امروز شنبه 10 خرداد ماه، دکتر عباس مسجدی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور به همراه دکتر شمسیانی مشاور عالی سازمان، از اداره کل پزشکی قانونی استان ایلام بازدید و با کارکنان و مراجعین این اداره کل دیدار و گفت و گو کرد.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، دکتر مسجدی در این سفر ضمن بازدید از بخش های مختلف اداره کل پزشکی قانونی استان، با پرسنل و مراجعین نیز دیدار و گفت و گو کرد.

   رییس سازمان پزشکی قانونی کشور در دیدار با پرسنل پزشکی قانونی ایلام از مشکلات و کاستی های موجود در این اداره کل مطلع و نظرات همکاران را برای بهبود امور و اجرای هرچه بهتر وظایف جویا شد. همچنین در دیدار با ارباب رجوع روند رسیدگی به پرونده ها را بررسی کرد.

   دیدار با مهندس قاسم سلیمانی استاندار و دکتر دهقانی رییس کل دادگستری استان ایلام از دیگر برنامه های دکتر مسجدی در سفر به این استان بود.

   در ادامه برنامه ها رییس سازمان همچنین به شهرستان مهران سفر و با مهندس کرمی معاون عمرانی استاندار ایلام و دکتر قاسمی فرماندار مهران دیدار کرد.

   در این دیدار دکتر مسجدی در خصوص وظایف و خدمات پزشکی قانونی در راهپیمایی اربعین و نیز تخصیص اعتبار جهت احداث ساختمان پزشکی قانونی مهران در زمین متعلق به پزشکی قانونی در این شهرستان مذاکره شد.

   گفتنی است هم اکنون پزشکی قانونی در ساختمانی امانی به مردم شهرستان مهران ارائه خدمت می کند.
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
  • سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها