پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 1400، تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
   
 
  • سرپرست دفتر امور آموزشی سازمان منصوب شد

   سرپرست دفتر امور آموزشی سازمان منصوب شد

   ​با صدور حکمی از سوی دکتر امیرحسین مهدوی معاون آموزشی و پژوهشی سازمان پزشکی قانونی کشور، سرپرست دفتر امور آموزشی و همکاری های علمی سازمان منصوب شد.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، به موجب این حکم دکتر سید مهدی میرجلیلی به عنوان سرپرست جدید دفتر امور آموزشی سازمان معرفی شد.

   در بخشی از این حکم آمده است:
   نظر به تخصص و تعهد و تجربیات جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دفتر امور آموزشی و همکاری های علمی سازمان منصوب می‌گردید، تا با استعانت از پروردگار متعال و رعایت جوانب شرعی و قانونی و بهره‌گیری از نظرات صاحب نظران و کارشناسان و ظرفیت‌های علمی و تخصصی و نیروی انسانی موجود جهت پیشبرد سیاست‌ها و برنامه‌های حوزه آموزش سازمان، نهایت سعی و تلاش خود را مبذول فرمائید.

   امید است در ظل توجهات حضرت حق سبحانه وتعالی و با استعانت از حضرت ولی عصر(عج الله تعالی فرجه الشریف) و بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید.

   گفتنی است دکتر میرجلیلی پیش از این در سمت هایی همچون سرپرست اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات استان تهران، رییس معاینات مرکز و نیز رییس پزشکی قانونی واحد شرق اداره کل پزشکی قانونی استان تهران ارائه خدمت نموده اند.

   دکتر عباس مینوی نیز که تا پیش از این عهده دار مسئولیت دفتر امور آموزشی و همکاری های علمی سازمان بوده اند به عنوان سرپرست امور بالینی، تشریح و بررسی صحنه جرم استان تهران منصوب شدند.
   
    
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: