پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 13۹۹، جهش تولید
   
 
  • بازدید سرزده دکتر مسجدی از پزشکی قانونی گیلان

   بازدید سرزده دکتر مسجدی از پزشکی قانونی گیلان

   دکتر مسجدی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور صبح امروز یکشنبه 22 تیرماه در سفر یکروزه به استان گیلان به صورت سرزده از اداره کل پزشکی قانونی این استان بازدید کرد.

   دکتر مسجدی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور صبح امروز یکشنبه 22 تیرماه در سفر یکروزه به استان گیلان به صورت سرزده از اداره کل پزشکی قانونی این استان بازدید کرد.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پزشکی قانونی کشور، در این سفر که دکتر شمسیانی مشاور عالی و دکتر نائیجی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل،‌‌ رییس سازمان را همراهی می کردند، دکتر مسجدی از بخش های مختلف پزشکی قانونی گیلان بازدید و با کارکنان آن دیدار و گفت و گو کرد.

   بازدید از کمیسیون ها، مجتمع آموزشی، پزشکی و آزمایشگاهی رشت و آزمایشگاه های این اداره کل از جمله برنامه های رییس سازمان در این سفر بود.

   دکتر مسجدی همچنین از پروژه در حال احداث اداره کل پزشکی قانونی رشت نیز بازدید کرد و جریان مراحل ساخت این مجموعه قرار گرفت.

   وی در این سفر از پزشکی قانونی شهرستان صومعه سرا و نیز پروژه در حال احداث سالن تشریح این شهرستان بازدید کرد.

   رییس سازمان پزشکی قانونی کشور همچنین به منظور بررسی نحوه رسیدگی به درخواست ها، با تعدادی از مراجعین پزشکی قانونی گیلان گفت و گو کرد و ضمن شنیدن نظرات آنان از چگونگی رسیدگی به پرونده ها مطلع شد.

   دکتر مسجدی در دیدار با کارکنان هم از مشکلات و کمبودهای موجود در اداره کل پزشکی قانونی گیلان مطلع و بعد از شنیدن پیشنهادات همکاران دستورات لازم را برای رفع نواقص و پیشبرد بهتر امور صادر کرد.   برای مشاهده گالری تصاویر این بازدید اینجا کلیک کنید

   گیلک
   23/04/1399  15:22
   مینوشنین بازدید از اتاقها بهتر بود . ایشون فقط اومدن و گفتن سلام علیکم. حال شما خوبه !!!!!
  • سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  • تازه ترین پیامها و اطلاعیه ها