پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
پورتال جامع قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران
سال 13۹۹، جهش تولید
   
 
  • تقدیر از کارکنان نمونه سازمان

   تقدیر از کارکنان نمونه سازمان

   ​ظهر امروز چهارشنبه 26 تیر ماه با حضور دکتر حاج منوچهری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان، از دو تن از کارمندان نمونه سازمان تقدیر شد.

   به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی، همزمان با هفته قوه قضاییه و بر اساس معیارها و شاخص های تعیین شده، پنج تن از همکاران سازمان به عنوان کارمند نمونه انتخاب و معرفی شدند.
   در این برنامه دکتر حاج منوچهری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان با اشاره به روند تعیین معیارهای انتخاب کارمند نمونه و روند اجرای آن که با دستور رییس محترم سازمان صورت پذیرفت، به تلاش همکاران سازمان در کل کشور اشاره و این برنامه را اقدامی نمادین در راستای تقدیر از زحمات تمامی همکاران پرتلاش سازمان بر شمردند که منعکس کننده توجه سازمان به تلاش ها و فعالیت های همکاران سازمان در جای جای کشور است.


   دکتر حاج منوچهری با اشاره به اهمیت خدمت به بندگان خداوند به عنوان یکی از برترین کارها و ارزش اعتقادی فوق العاده این امر و اثرات دنیوی و اخروی آن از منظر اعتقادی، تقدیر از زحمات همکاران فعال و پرتلاش را در بعد مادی نیز مهم دانستند و برای تمامی همکاران به ویژه همکاران منتخب نمونه آرزوی سلامتی و موفقیت در تمامی عرصه های زندگی و کار نمودند.


   اسامی همکاران نمونه سازمان به شرح زیر است:

   دکتر فریبرز طارمیان – اداره کل پزشکی قانونی استان قزوین (کارمند نمونه کشور)
   دکتر صدیقه رضانژاد – اداره کل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان
   داود کریمی – اداره کل پزشکی قانونی خوزستان
   جعفر مهدوی – اداره کل پزشکی قانونی استان تهران
   فریدون لیلانفر – ستاد سازمان

   لازم به ذکر است با توجه به شیوع بیماری کووید-19 و تاکید ستاد مدیریت کرونا بر اجتناب از انجام سفرهای غیر ضروری و به منظور پیشگیری از تردد همکاران، کارکنان نمونه استان های قزوین، سیستان و بلوچستان و خوزستان در استان های محل خدمت خود مورد تقدیر قرار گرفتند و تقدیرنامه رییس سازمان و هدایای مربوط برای آنان ارسال شد. از دو همکار شاغل در ستاد سازمان و اداره کل پزشکی قانونی استان تهران نیز در ستاد سازمان و توسط معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی تقدیر به عمل آمد.

   انتخاب کارکنان نمونه این سازمان بر اساس معیارها و شاخص های تعیین شده در سه گروه مدیران، کارشناسان و کارمندان صورت گرفته است که از طریق فایل های زیر در دسترس است:

   فایلهای پیوست
    فایلهای پیوست
    
   مدیران نمونه805.9  کیلوبایت
   کارشناسان نمونه614.76  کیلوبایت
   کارمندان نمونه606.14  کیلوبایت
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: